Koktajl na bazie:

O serwisie

Serwis internetowy www.dobre-driny.pl powstał z inicjatywy pasjonatów smaku i kultury picia. To, co przyświecało nam podczas tworzenia tego fragmentu globalnej sieci internet, to chęć promowania kultury picia. Chcieliśmy – i mamy nadzieję, że uda się nam to – pokazać wszystkim zainteresowanym, zarówno początkującym barmanom, jak i starym wyjadaczom, a także zwykłym ludziom, którzy przychodzą do baru 'na jednego', że każdy koktajl to coś niepowtarzalnego. Za każdym drinkiem kryje się pewna historia tego jak powstał, jak ewoluował. Każdy koktajl to nie tylko zmieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach składniki, ale pewien rodzaj sztuki, na który składają się nie tylko proporcje, ale także oprawa, sposób podania, atmosfera, pora i miejsce. Mamy nadzieję, że uda nam się choć częściowo zrealizować nasze plany, które w dużej mierze zależą od Ciebie, drogi użytkowniku, oraz od tego, jak będziesz nas wspierał – cała praca przy serwisie wykonywana jest za darmo, a jedyną naszą zapłatą będą zadowoleni użytkownicy.

Chcielibyśmy, aby serwis DobreDriny był katalogiem koktajli oraz kopalnią wiedzy na temat ich historii oraz każdego ze składników wykorzystywanych do ich przyrządzania. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu serwisów jest już sporo. Zależy nam jednak na zbudowaniu miejsca, w którym stawia się na jakość, a nie ilość. Każda prezentowana przez nas receptura będzie 'moderowana' tak, aby nie pojawiały się nic nie wnoszące informacje. Oprócz tego, mamy jeszcze kilka ciekawych pomysłów na rozwój serwisu. Jednak o tym wszystkim dowiecie się (mamy nadzieję!) już wkrótce ;-)

Z poważaniem,

Zespół DobreDriny!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a my co piątek dostarczymy ci najlepsze przepisy na weekend prosto na twoją skrzynke!