Koktajl na bazie:

Wódka z Polski znowu zdobyła złoto!

Wódka z Polski znowu zdobyła złoto!

Międzynarodowa marka Stock Prestige Citron na rynku jest dopiero od czterech miesięcy, już zdobyła złoty medal w jednym z najstarszych i najważniejszych konkursów, w których ocenia się alkohole. Z zakończonego właśnie prestiżowego konkursu Monde Selection wróciła ze złotym medalem!Międzynarodowa marka Stock Prestige Citron na rynku jest dopiero od czterech miesięcy, już zdobyła złoty medal w jednym z najstarszych i najważniejszych konkursów, w których ocenia się alkohole. Z zakończonego właśnie prestiżowego konkursu Monde Selection wróciła ze złotym medalem!

Tegoroczny konkurs organizowany przez Instytut Monde Selection – jest szczególnie ważny, ponieważ nagrody przyznano już po raz 50.
Międzynarodowy skład jury, które w anonimowych testach oceniało jakość alkoholi jednoznacznie wskazało, że Stock Prestige Citron posiada wszystkie atrybuty najlepszej wódki smakowej. To właśnie harmonijne połączenie naturalnego soku z cytryn, z doskonale czystą wódką jęczmienną zdobyły uznanie ekspertów w dziedzinie alkoholi mocnych 
i zaowocowało złotym medalem. Sędziowie, wśród których są profesjonalni testerzy firm badawczych i liderzy opinii z branży spirytusowej, właśnie te walory poddali wnikliwej ocenie i przyznali im najwyższe oceny.

Stock Prestige Citron to wariant smakowy znanej międzynarodowej marki Stock Prestige Vodka. To trunek, który doskonale smakuje podawany w tradycyjnych shotach jak i jako składnik orzeźwiającego wiosenno-letniego drinka umilającego wieczorne spotkania przy grillu w doborowym towarzystwie.

Komentarze użytkowników

Jeszcze nikt nie zostawił swojego komentarza... Bądż pierwszy i skomentuj ten materiał!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a my co piątek dostarczymy ci najlepsze przepisy na weekend prosto na twoją skrzynke!